Haber

Arnavutköy’de Silahlı Saldırı: İki Çocuk Yaralandı

Taylan ERGÜN/ ARNAVUTKÖY’de silahlı saldırıda biri 14, diğeri 15 yaşında iki çocuk yaralandı. Saldırının mahalledeki parka motosikletle gelen bir kişi tarafından gerçekleştirildiği iddia edildi. Polis saldırganın yakalanması için çalışma başlattı.

Olay, dün gece İslambey Mahallesi’nde meydana geldi. İki el silah sesi duyan mahalle sakinleri dışarı çıkınca yerde yatan iki yaralıyı gördü. İhbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından yaralılar hastaneye kaldırıldı. Saldırıda yaralananlardan birinin 14, diğerinin ise 15 yaşında olduğu belirlendi. Saldırının motosikletle parka gelen bir kişi tarafından gerçekleştirildiği iddia edildi. Hastaneye kaldırılan çocukların tedavileri devam ederken, polis saldırganın yakalanması için çalışma başlattı. Saldırı sırasında sokakta taburelerde oturan mahalle sakinleri silah seslerini duyunca sağa sola koştu. Panik anlarında taburelerin devrildiği, bardaklarda çay ve fasulyelerin masada kaldığı görüldü.

“POLİS’İ ÇAĞIRDIK”

Mahalle sakinlerinden Murat Oduncu, “Oturuyorduk. Yerde yatan çocuğu gördük. Ne olduğunu sorduğumda vurulduğunu söyledi. Koştuk ve gerçekten vurulduğunu gördük” dedi. vuruldu. Polisi ve ambulansı aradık. İki kişi vurulmuştu, ekiplere haber verdim. Çocuğun durumu iyi ama alttakinin durumu biraz kötü.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu